Nieznane lub mało znane...

Preparaty z za wschodniej granicy. 

Jest to prawdziwa składnica różnorodnych preparatów stosowanych tradycyjnie w krajach rosyjskojęzycznych. Często są to substancje i metody naturalne. W aptekach można kupić np. czyste mumio, czy pijawki lekarskie.

  • Szungit - unikatowy minerał
  • Balsam z borsuka
  • Glinki - żródło naturalnych pierwiastków
  • Jad zmiji

...i wiele innych, które postaramy się opisać w naszym serwisie, odwiedzaj nas często

maści i balsamy
 
środa, 06 marzec 2013 19:47

Witalność

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W związku z tym, że organizm kobiety i mężczyzny znacząco się od siebie różni, różnice występują również w odniesieniu do przyjmowanych suplementów. Inne preparaty działają na kobietę, a inne na mężczyznę. Ważne jest, aby o tym pamiętać podczas wybierania konkretnych suplementów diety. Dzięki temu, będą one mogły mieć odpowiednie działanie. W życiu każdego mężczyzny jak i kobiety przychodzi czas, w którym zaczynają oni mieć problemy z pewnymi czynnościami seksualnymi. Mężczyzna zaczyna mieć problemy z prostatą. Nie warto w takiej sytuacji ukrywać swojego problemu, ale w skuteczny sposób z tym walczyć. Szczególnie, że istnieją suplementy diety oraz preparaty naturalne, które wspomagają proces radzenia sobie z takimi dolegliwościami. Dzięki temu, że taki substancje mężczyzna będzie przyjmował, będzie mógł poprawić funkcjonowanie prostaty. Jego pęcherz moczowy również będzie działał bez zarzutu. Przekwitanie jest trudnym okresem w życiu kobiety, która przestaje być tak sprawna seksualnie, jakby tego chciała. Poza tym, menopauzie towarzyszą przykre dolegliwości związane z uderzeniami gorąca oraz problemem z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Warto wspomóc się w tym trudnym okresie suplementami diety, które uregulują pracę jelit, a także wpłyną pozytywnie na ogólne samopoczucie.

Dla kobiet i meżczyzn

Czytany 155569 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 listopad 2015 18:04
Więcej w tej kategorii: « Mumio Załóż konto »
Zaloguj się, by skomentować

L-karnityna

Używana jest w preparatach odchudzających.

Transportuje cząsteczki tłuszczu do wnętrza komórek, gdzie zostają przekształcone w energię. Dzięki temu procesowi L-karnityna przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i ogranicza odkładanie się tłuszczów w organizmie.

Pogromca tłuszczu

Lecytyna dzięki właściwościom emulgującym pomaga rozbić cząsteczki tłuszczu, zapobiegając ich odkładaniu.

Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, obecne w cząsteczce lecytyny przyczyniają się do usuwania nadmiaru cholesterolu z organizmu.

Chrom

Chrom to bioaktywny pierwiastek, który bierze udział w procesach utrzymania prawidłowego poziomu cukru, tym samym pomaga ograniczać chęć podjadania pomiędzy posiłkami.

Ajurweda

Trzy dosze ajurwedyjskie