sobota, 19 styczeń 2013 14:20

Misy tybetańskie

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

 

Masaż dźwiękiem

Masaż dźwiękiem jest czymś więcej, niż estetycznym doznaniem dźwiękowym  Jedną z metod masażu dźwiękiem  jest masaż misami dźwiękowymi  znanymi  jako Misy Tybetańskie. Misy te zwane też dzwonami, pochodzą z podnóża himalajów. Ich historia sięga kilku tysięcy lat. Wiadomo, że dźwięk misy poprzez swoje wibracje wpływa na poszczególne czakry człowieka, którym podporządkowane są określone narządy w ciele i funkcje organizmu.

Jeżeli jednak nie masz żadnej wiedzy, o wschodniej medycynie i czakramach, to najprościej mówiąc  masaż dźwiękiem wprowadzi harmonie do twego ciała... i tu się zatrzymamy.

Przypomnij sobie muzykę, którą lubisz....i muzykę której nie znosisz. Pewnie wiesz już o czym piszę. Pewne dźwięki mis, te wibracje z którymi nie jesteś w harmonii mogą wywoływać niepokój i poczucie rozdrażnienia. W miarę jak uzyskasz coraz większą harmonię swojego ciała uczucie to zniknie. Inne dźwięki wywołają w Tobie uczucie radości i spokoju. Misy dźwiękowe stosowane są zarówno, podczas koncertów prowadzonych dla grupy, jak i podczas terapii indywidualnych, czyli masażach dźwiękiem.

 

 

 

Czytany 2949 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 03 marzec 2013 18:50
Zaloguj się, by skomentować