Balsam kapucyński

Balsam z ziół i żywic opracowany przez czeskich kapucynów, znany jako nalewka kapucyńska, działa wspomagająco przy niestrawności i przejedzeniu. Używany jest także do dezynfekcji ran.

Zobacz Więcej

Pau d`Arco

Pau d`Arco to wysokie drzewo rosnące w Ameryce Środkowej i Południowej. Wywar z korony tego drzewa Indianie stosowali od wieków. Ma wiele zastosowań. Wspomaga odporność.

Stosowane przez uzdrowicieli ludowych na wiele powaznych dolegliwości

Recepta

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Odżywianie

Pamiętaj ..."Jesteś tym co jesz"

środa, 06 marzec 2013 19:47

Witalność

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W związku z tym, że organizm kobiety i mężczyzny znacząco się od siebie różni, różnice występują również w odniesieniu do przyjmowanych suplementów. Inne preparaty działają na kobietę, a inne na mężczyznę. Ważne jest, aby o tym pamiętać podczas wybierania konkretnych suplementów diety. Dzięki temu, będą one mogły mieć odpowiednie działanie. W życiu każdego mężczyzny jak i kobiety przychodzi czas, w którym zaczynają oni mieć problemy z pewnymi czynnościami seksualnymi. Mężczyzna zaczyna mieć problemy z prostatą. Nie warto w takiej sytuacji ukrywać swojego problemu, ale w skuteczny sposób z tym walczyć. Szczególnie, że istnieją suplementy diety oraz preparaty naturalne, które wspomagają proces radzenia sobie z takimi dolegliwościami. Dzięki temu, że taki substancje mężczyzna będzie przyjmował, będzie mógł poprawić funkcjonowanie prostaty. Jego pęcherz moczowy również będzie działał bez zarzutu. Przekwitanie jest trudnym okresem w życiu kobiety, która przestaje być tak sprawna seksualnie, jakby tego chciała. Poza tym, menopauzie towarzyszą przykre dolegliwości związane z uderzeniami gorąca oraz problemem z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Warto wspomóc się w tym trudnym okresie suplementami diety, które uregulują pracę jelit, a także wpłyną pozytywnie na ogólne samopoczucie.

Dla kobiet i meżczyzn

Czytany 155571 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 listopad 2015 18:04
Więcej w tej kategorii: « Mumio Załóż konto »
Zaloguj się, by skomentować