czwartek, 27 czerwiec 2013 11:58

FanDetox

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

FanDetox

• «koreańska dieta» mająca na celu przywrócenie czynności i ochronę wątroby przed toksycznym wpływem niejakościowego pożywienia, alkoholu, leków i innych szkodliwych substancji
• poprawia metabolizm tłuszczów i funkcjonowanie wątroby, pomaga obniżać poziom cholesterolu we krwi
• unikalna kompozycja roślinna łagodząca skutki kaca i wszystkich jego nieprzyjemnych objawów

Persymona (inne nazwy zwyczajowe: lub) jest źródłem pożytecznych i odżywczych substancji, wśród których najważniejszą rolę odgrywają łatwo przyswajalne cukry roślinne, niezbędne do wytwarzania glikogenu w wątrobie i jej zaopatrzenia w energię.
Jagody kolcowoju chinskiego to na Wschodzie symbol zdrowia i długowieczności. Poprawiają trawienie oraz metabolizm, przyczyniają się do neutralizacji substancji toksycznych, w tym produktów rozpadu alkoholu.
Wyciag ze skórki mandarynki - skuteczny substytut efedryny i kofeiny - doprowadza do normalnego poziomu cholesterol całkowity.
Gryka i soja są źródłem flawonoidów, kwasów organicznych i lecytyny. Dobrze wpływają na układ trawienny, sercowo-naczyniowy i nerwowy.
Dekstryna przyczynia się do szybkiej mobilizacji rezerw energii pobudzając hepatocyty i zwiększając wydolność organizmu.
Witamina C - aktywny przeciwutleniacz, chroniący naczynia krwionośne przed złogami utlenionego cholesterolu oraz poprawiający zdolność organizmu do wydalania substancji toksycznych.

Kod 91663/91664
Zawartość: proszek w opakowaniach po 4,5 g.
Składniki aktywne: wyciąg z owocu persymony (Diospyros L), wyciąg z jagody kolcowoju chińskiego (Lycium chinense), wyciąg ze skórki mandarynki, wyciąg z gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum), kiełki sojowe, dekstryna, kwas askorbinowy.

Czytany 2657 razy
Zaloguj się, by skomentować