czwartek, 27 czerwiec 2013 11:58

Coral Licorice Root

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Coral Licorice Root

• środek ogólnie wzmacniający na bazie lukrecji i imbiru pomocny w rekonwalescencji i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia
• zawiera kwasy glicyryzynowy i glicyretynowy, które przejawiają działanie hormonopodobne - szybko i skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia stanów zapalnych i procesów alergicznych, wspomagają gojenie i regenerację tkanek
• uznany środek wspomagający wykrztuszanie

Korzeń lukrecji ma wiele pozytywnych działań na organizm człowieka ze względu na zawartość substancji biologicznie czynnych o działaniu hormonopodobnym. Jego efekt wykrztuśny jest związany ze zwiększoną funkcją wydzielniczą górnych dróg oddechowych, wpływa również przeciwskurczowo na mięśnie gładkie oskrzeli i ścianek naczyń krwionośnych. Saponiny zawarte w korzeniu osłaniają błony śluzowe przewodu pokarmowego działając ochronnie i kojąco na odcinki dotknięte podrażnieniem i przyspieszając proces gojenia.
Imbir ma pozytywny wpływ na układ trawienny, pomaga lekom hamować aktywność bakterii chorobotwórczych w przewodzie pokarmowym, zmniejszać stany zapalne stawów, obniżać poziom cholesterolu we krwi, ma działanie detoksykacyjne.

Kod 91641
Zawartość: 100 kapsułek.
Składniki aktywne: glicyretynowy wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrriza gabra), wyciąg z korzenia lukrecji, wyciąg z imbiru.

Czytany 2291 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 czerwiec 2013 12:04
Więcej w tej kategorii: « FanDetox Silver-Max »
Zaloguj się, by skomentować