niedziela, 24 listopad 2013 18:35

Żywa woda

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podzielę się z Tobą informacją, którą uzyskałem w kwietniu tego roku. Moja rodzina od ponad 20 lat stosuje naturalne metody profilaktyki zdrowotnej. Nie używamy leków chemicznych i antybiotyków. Staramy się, w miarę możliwości, jeść zdrowe produkty. Od 12 lat nie stosujemy w naszej kuchni przypraw zawierających glutaminian sodu i zaglądamy na małe literki (np. E621) na opakowaniach produktów.

Informacja, którą chcę się podzielić. dotyczy Twojego zdrowia. Człowiek, aby żyć potrzebuje przede wszystkim powietrza, wody i pożywienia. Na jakość powietrza mamy niewielki wpływ, natomiast, na drugi niezbędny do życia składnik...wielki. Są dwa ważne czynniki, mające wpływ na nasze zdrowie; ilość wypijanej wody i jakość wody. Płyny które na co dzień spożywa większość z ludzi, w naszej części świata, jak kawa, herbata czy napoje gazowane, nie są wodą, a tylkozakwaszają organizm ludzki. Woda (człowiek zbudowany jest w 70 % z wody) jest jedynym środkiem transportu, który zaopatruje organizm w tlen, oraz transportuje substancje odżywcze do naszych komórek. Dlatego tak ważnym elementem naszego życia, jest picie odpowiedniej ilości dobrej wody. Woda spełnia również bardzo ważną, oczyszczającą funkcje w naszym organizmie.

Świadomość potrzeby suplementacji naszego organizmu, posiada coraz większa grupa ludzi (pożywienie dostępne w sklepach nie zapewni nam potrzebnych dla zdrowia substancji odżywczych). Brakuje natomiast świadomości, potrzeby oczyszczania naszego organizmu.

Po co, dlaczego, i z czego mamy się oczyszczać? Przez lata naszego życia wraz z pożywieniem, dostało się do organizmu wiele toksyn, konserwantów, a nierzadko pasożytów, niestrawionych resztek pokarmu, które odłożyły się w jelitach (masy kałowe). Te masy kałowe utrudniają przyswajanie substancji odżywczych, które spożywamy jako pokarm, czy też jako suplementy diety. Również woda wchłaniana w jelicie grubym, musi „przejść” przez oblepione masami kałowymi ścianki, zanieczyszczając nas toksynami.

Dlaczego to piszę? Należy zachować odpowiednią kolejność w ochronie naszego zdrowia. Najpierw oczyścić, a potem suplementować organizm. Nie pomoże Ci najlepiej przyswajalny reklamowany suplement, efekt będzie cząstkowy (wiele wyjdzie z kałem), jeśli wcześniej nie zapewnisz odpowiedniej ilości dobrej wody i nie oczyścisz się. Spożywane suplementy karmią nie tylko Ciebie, ale także pasożyty.

 

Aby wstąpić na ścieżkę zdrowego życia zacznij od wody, najlepiej:

  1. Pij codziennie wodę z Coral Mine (zapewnia wodę odpowiednią dla naszego organizmu)

  2. Po miesiącu stosowania zrób 14 dniowy program oczyszczający Colo Vada Plus

    (oczyszcza z toksyn, konserwantów, pasożytów i mas kałowych).

  3. Dopiero teraz zacznij, zażywać suplementy potrzebne dla Twojego organizmu.

  4. Nie zapomnij o zmianie diety, (czytaj co jest napisane drobnym drukiem na opakowaniach)

 

Wymienione wyżej produkty, kupisz w naszym sklepie, centrumamis.pl lub na stronie coralorder.com. Wybierz język, kliknij, dołącz do klubu, następnie wybierz kraj i postępuj wg. wskazówek na ekranie.

Rejestrując się, jako członek klubu, otrzymasz bardzo ważne informacje na temat zdrowia, oraz, 20 % rabat na szeroka gamę, potrzebnych do utrzymania zdrowia produktów.

 

Rejestrując się wpisz mój numer: (ID polecającego)

Zbigniew Bryła

3204958

 

Możesz także Ty podzielić się ta informacją z innymi, podając swoje id.

 

Jeśli masz pytania, wątpliwości czy potrzebujesz pomocy, przy wyborze czy stosowaniu produktów, nie wahaj się zadzwonić do mnie:

Zbigniew Bryła

tel. 788 019 696

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

Stwórz organizmowi odpowiednie warunki, aby mógł cieszyć się pełnym zdrowiem.

Czytany 2769 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 marzec 2016 10:24
Zaloguj się, by skomentować